M. Gorkiego 31H,
70-390, Szczecin

+48 508 692 713
biuro@funeral.com.pl

CHARON Zakład Pogrzebowy Szczecin - Nagrobki

  

  

  

  

  

 

Modele urn pogrzebowych stosowane przy kremacjach. Więcej można zobaczyć na stronie www.urny-pogrzebowe.pl

 

 

  usługi pogrzebowe szczecinsalon pogrzebowy szczecin  firmy pogrzebowe szczecin

zakład pogrzebowy szczecin  zakład pogrzebowy szczecin  zakłady pogrzebowe szczecin

biuro pogrzebowe szczecin  usługi pogrzebowe szczecin  kremacje szczecin

salon pogrzebowy szczecin  krematorium szczecin  zakłady pogrzebowe szczecin

sprowadzenie zwłok z norwegii  transport zwłok ze szwecji  transport zwłok z niemiec

Opinie wystawione przez Państwa mają dla nas duże znaczenie

Od wielu lat prowadzimy usługi pogrzebowe starając się by były one profesjonalne i na najwyższym poziomie. Państwa opinie są dla nas bardzo ważne, by w przyszłości podnieść standardy naszej działalności i świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Nasze opinie są wystawiane w niezależnym portalu pogrzebowym www.firmypogrzebowe.info o, więc nasze opinie są rzetelne i prawdziwe.

 

Dziękuję bardzo za sprowadzenie mojej siostry w Włoch i zorganizowanie pogrzebu. Pozdrawiam

 Usługi Pogrzebowe Szczecin - Trumny

Zakład Pogrzebowy Szczecin, posiada w sprzedaży trumny do pochówku oraz do międzynarodowego transportu zwłok. W ofercie trumny drewniane, trumny drewniane z wkładem metalowym (do transportu międzynarodowego) oraz trumny wykonane z metalu stosowane do pochówku tradycyjnego i przy transporcie zwłok z zagranicy. 

    

 

    

 

    

 

    

 

   

 

 

Oferta trumien dostępna jest w zakładzie pogrzebowym Charon.

Ekshumacja zwłok Szczecin - Ekshumacje zwłok Międzynarodowe

Zgodnie z ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych, okres w którym dopuszczalne jest przeprowadzenie ekshumacji w Polsce rozpoczyna się z dniem 16 października, a kończy w dniu 15 kwietnia. 

Aby zorganizować ekshumację zwłok, należy udać się do Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Szczecinie. Na prośbę rodziny sanepid wydaje zgodę na przeprowadzenie ekshumacji w formie decyzji administracyjnej. Osobami uprawnionymi do złożenia wniosku o wydanie zgody jest wyłącznie najbliższa rodzina, stąd obowiązek ten ciąży każdorazowo na najbliższych osoby zmarłej i nie może go wykonać zarządca cmentarza lub zakład pogrzebowy. Wniosek o wydanie zgody na przeprowadzenie ekshumacji można pobrać tutaj.
Po przeprowadzeniu ekshumacji, szczątki mogą zostać pochowane w tradycyjny sposób w trumnie, jak również mogą zostać poddane kremacji. 
Zlecenia przeprowadzenia ekshumacji przyjmujemy przez cały rok z zastrzeżeniem, że  realizacja usługi ekshumacji może  się odbyć jedynie w terminach ustawowo określonych.
 
Każde zapytanie od Państwa traktujemy indywidualnie, prosimy o podanie niezbędnych do wyceny danych, a następnie przedstawimy Państwu ofertę, która najlepiej będzie Państwu odpowiadać.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie pytania związane z ekshumacją, prosimy o kontakt pod wskazane numery telefonów lub zapraszamy do jednego z naszych oddziałów.
Przeprowadzemy również ekshumacje międzynarodowe, czyli z obcego państwa do Polski. W tej kwesti prosimy o kontakt, gdyż w każdym kraju są inne przepisy.
 
Ekshumacja zwłok z zagranicy to bardzo złożona procedura, ponieważ w każdyn kraju są inne przepisy i wykonanie ekshumacji w niektórych przypadkach jest nie,możliwe.
Koszt ekshumacji z zagranicy uzależniony jest od wielu czynników, dlatego zachęcamy państwa do kontaktu.
 

Ekshumacje zwłok Szczecin - Ekshumacje zwłok Międzynarodowe - Ekshumacja zwłok z zagranicy