Telefon całodobowy 0048 918854 773 lub +48 509332858

Zgodnie z ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych, okres w którym dopuszczalne jest przeprowadzenie ekshumacji w Polsce rozpoczyna się z dniem 16 października, a kończy w dniu 15 kwietnia.

Aby zorganizować ekshumację zwłok, należy udać się do Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Szczecinie. Na prośbę rodziny sanepid wydaje zgodę na przeprowadzenie ekshumacji w formie decyzji administracyjnej. Osobami uprawnionymi do złożenia wniosku o wydanie zgody jest wyłącznie najbliższa rodzina, stąd obowiązek ten ciąży każdorazowo na najbliższych osoby zmarłej i nie może go wykonać zarządca cmentarza lub zakład pogrzebowy. Wniosek o wydanie zgody na przeprowadzenie ekshumacji można pobrać tutaj.
Po przeprowadzeniu ekshumacji, szczątki mogą zostać pochowane w tradycyjny sposób w trumnie, jak również mogą zostać poddane kremacji. 
 
Zlecenia przeprowadzenia ekshumacji przyjmujemy przez cały rok z zastrzeżeniem, że  realizacja usługi ekshumacji może  się odbyć jedynie w terminach ustawowo określonych.
 
Każde zapytanie od Państwa traktujemy indywidualnie, prosimy o podanie niezbędnych do wyceny danych, a następnie przedstawimy Państwu ofertę, która najlepiej będzie Państwu odpowiadać.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie pytania związane z ekshumacją, prosimy o kontakt pod wskazane numery telefonów lub zapraszamy do jednego z naszych oddziałów.
Przeprowadzamy również ekshumacje międzynarodowe, czyli z obcego państwa do Polski. W tej kwestii prosimy o kontakt, gdyż w każdym kraju są inne przepisy.
 
Ekshumacja zwłok z zagranicy to bardzo złożona procedura, ponieważ w każdym kraju są inne przepisy i wykonanie ekshumacji w niektórych przypadkach jest nie,możliwe.
Koszt ekshumacji z zagranicy uzależniony jest od wielu czynników, dlatego zachęcamy państwa do kontaktu.
 

Ekshumacje zwłok Szczecin - Ekshumacje zwłok Międzynarodowe - Ekshumacja zwłok z zagranicy

Telefon Całodobowy

+48 508 692 713

91 885 47 73

Viber +48 509332858

WhatsApp +48 509332858

Opinie nt. firmy Charon

Ostatnio dodane opinie na temat działalności firmy CHARON ze strony firmypogrzebowe.info

  • Bardzo dziękuję w imieniu swoim i rodziny zmarłego firmie Charon za sprowadzenie zwłok z Anglii. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Natalia Kawka
  • Serdecznie dziękujemy Państwo za pomoc i transport zmarłej do Polski.
  • W imieniu swoim i rodziny dziękuję firmie za profesjonalne sprowadzenie ciała mojej mamy z Anglii do Szczecina. Mimo wielu problemów i czasem oczekiwaniem na transport polecam firmę w 100%. Pozdrawiam Iwona Szczęsna
  • Jest to najmilszy i najbardziej uprzejmy człowiek jakiego spotkałem w życiu! Usługi które wykonuje pan Mirosław nie dość że są wyjątkowo rzetelne to w dodatku w bardzo rozsądnych kosztach. Bardzo serdecznie polecam w.w. Pana Mirosława Tyl, jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do wyboru usług pogrzebowych z całego serca polecam. Nadmienię tylko że człowiek załatwił wszystko za mnie na odległość ponieważ jestem z PODKARPACIA to jest wyjątkowo profesjonalny w tym co robi. Firma https://bmsurma.com.pl/ u mnie na miejscu wzięła tyle samo pieniążków co Pan Mirosław a jedyne co miała zrobić to wstawić gotową Urnę do grobu i odsunąć płytę nagrobną. Także mieszkańcy SZCZECINA macie ZŁOTO nie samego człowieka !!! Jeszcze raz dziękuję Panie Mirosławie i pozdrawiam. PS Już po pochówku.
  • Więcej opinii na temat firmy CHARON znajduje się na stronie firmypogrzebowe.info

Copyright © 2019 CHARON Usługi Pogrzebowe Szczecin - Transport Zwłok Szczecin Rights Reserved.