Telefon całodobowy 0048 918854 773 lub +48 509332858

Zgodnie z ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych, okres w którym dopuszczalne jest przeprowadzenie ekshumacji w Polsce rozpoczyna się z dniem 16 października, a kończy w dniu 15 kwietnia.

Aby zorganizować ekshumację zwłok, należy udać się do Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Szczecinie. Na prośbę rodziny sanepid wydaje zgodę na przeprowadzenie ekshumacji w formie decyzji administracyjnej. Osobami uprawnionymi do złożenia wniosku o wydanie zgody jest wyłącznie najbliższa rodzina, stąd obowiązek ten ciąży każdorazowo na najbliższych osoby zmarłej i nie może go wykonać zarządca cmentarza lub zakład pogrzebowy. Wniosek o wydanie zgody na przeprowadzenie ekshumacji można pobrać tutaj.
Po przeprowadzeniu ekshumacji, szczątki mogą zostać pochowane w tradycyjny sposób w trumnie, jak również mogą zostać poddane kremacji. 
 
Zlecenia przeprowadzenia ekshumacji przyjmujemy przez cały rok z zastrzeżeniem, że  realizacja usługi ekshumacji może  się odbyć jedynie w terminach ustawowo określonych.
 
Każde zapytanie od Państwa traktujemy indywidualnie, prosimy o podanie niezbędnych do wyceny danych, a następnie przedstawimy Państwu ofertę, która najlepiej będzie Państwu odpowiadać.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie pytania związane z ekshumacją, prosimy o kontakt pod wskazane numery telefonów lub zapraszamy do jednego z naszych oddziałów.
Przeprowadzamy również ekshumacje międzynarodowe, czyli z obcego państwa do Polski. W tej kwestii prosimy o kontakt, gdyż w każdym kraju są inne przepisy.
 
Ekshumacja zwłok z zagranicy to bardzo złożona procedura, ponieważ w każdym kraju są inne przepisy i wykonanie ekshumacji w niektórych przypadkach jest nie,możliwe.
Koszt ekshumacji z zagranicy uzależniony jest od wielu czynników, dlatego zachęcamy państwa do kontaktu.
 

Ekshumacje zwłok Szczecin - Ekshumacje zwłok Międzynarodowe - Ekshumacja zwłok z zagranicy

Telefon Całodobowy

+48 508 692 713

91 885 47 73

Viber +48 509332858

WhatsApp +48 509332858

Opinie nt. firmy Charon

Ostatnio dodane opinie na temat działalności firmy CHARON ze strony firmypogrzebowe.info

  • Polecam usługi firmy CHARON w 100%. Bardzo dziękuję za wsparcie i wielką pomoc w sprowadzeniu zwłok mojego brata z Hamburga. Podziwiam profesjonalizm, empatię personelu. Serdeczne podziękowania Panu Mirosławowi za życzliwość, perfekcyjne zalatwienie wszystkich formalności za granicą i w Polsce . Jeszcze raz serdecznie dziękuję- Krystyna z Elbląga
  • Bardzo Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej oraz Właścicielowi firmy, za profesjonale podejście, za cierpliwość, uprzejmość.
    Dzięki Panu nasz Tato jest już z nami.
    Z celego serca polecam wszystkim Pańska firmę.
  • Witam...Chcieliśmy bardzo podziękować panu za profesjonalizm załatwienie trudnych spraw w tak ciężkim czasie jak koronowirus...Dziś dostarczono mi urnę z prochami mojej siostry ...Pan zawsze pod telefonem miła obsługa doradztwo tak każdy zakład powinien podchodzić do ludzi którzy są w zalaobie i czasami nie mają pojęcia jak załatwić tak trudne sprawy ....A i koszty nie są wygórowane za taką usługę jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam oans usługi w 100 procentach
  • Polecam firmę w 100%. Bardzo nam pomogli w sprowadzeniu ciała mojej zmarłej cioci. Wszystko zorganizowane profesjonalnie i z szacunkiem dla zmarłej. Dziękuję całemu zespołowi.
  • Więcej opinii na temat firmy CHARON znajduje się na stronie firmypogrzebowe.info

Copyright © 2019 CHARON Usługi Pogrzebowe Szczecin - Transport Zwłok Szczecin Rights Reserved.