Telefon całodobowy 0048 918854 773 lub +48 509332858

Śmierć bliskiej nam osoby jest jedną z najtrudniejszym chwil w życiu każdego człowieka. Pustka pozostawiona przez kogoś bliskiego, kto był dotychczas cały czas obok nas jest niezwykle ciężkim doświadczeniem.

Jednocześnie jest to moment, w którym chcemy pożegnać bliską nam osobę z należytym szacunkiem, zapewniając jej godną ceremonię pogrzebową. Nasz zakład pogrzebowy Szczecin opiera się przede wszystkim na zrozumieniu okazywanym naszym klientom w tak ciężkich chwilach. Dlatego nasza praca to coś więcej niż tylko kompleksowe, całodobowe usługi pogrzebowe.

Zrobimy wszystko aby nasi pracownicy wykazywali się pełnym profesjonalizmem i szacunkiem dla osoby zmarłej.

Dlatego wybierając zakład pogrzebowy w Szczecinie zyskujecie Państwo gwarancję profesjonalnej i kompleksowej opieki nad całym pogrzebem, począwszy od transportu zmarłych z zagranicy, poprzez profesjonalną uroczystość pogrzebową.

Całodobowy przewoź osób zmarłych.
Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Kwota zasiłku pogrzebowego to 4 000 zł. Na cenę pogrzebu składa się wiele elementów, po zapoznaniu się z oczekiwaniami rodziny dokonamy indywidualnej wyceny. Średni koszt pogrzebu w naszyn zakładzie pogrzebowym to 3 000 zł. Koszt kredytujemy w ramach zasiłku pogrzebowego.

Wieloletnie doświadczenie oraz rodzinna tradycja zobowiązują do zapewnienia Państwu usług na najwyższym poziomie. Niezależnie od ceny świadczone przez nas usługi pogrzebowe w Szczecinie zachowują ten sam wysoki poziom.

ZAŁATWIAMY WSZELKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z POCHÓWKIEM       

- całodobowy przewóz zmarłych na terenie całego kraju,
- rejestracja zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego,
- odbiór odpisów aktu zgonu,
- przewóz zmarłych z zagranicy (w tym załatwienie wszystkich niezbędnych pozwoleń),
- przechowywanie zwłok,
- nekrologi w prasie (Kurier, Głos, Wyborcza),
- rezerwacja terminów kremacji,
- rezerwacja terminów pogrzebu,
- wykup miejsca na cmentarzu,
- demontaż i montaż nagrobkówobków,
- usługi transportowe dla uczestników pogrzebu,
- usługi związane z oprawą ceremonii (trąbki, skrzypce, chórek, mistrz ceremoni),
- rozliczanie zasiłków pogrzebowych,

Zakłady Pogrzebowe Szczecin - Profesjonalne Usługi Pogrzebowe Szczecin - Firmy Pogrzebowe Szczecin

Telefon Całodobowy

+48 508 692 713

91 885 47 73

Viber +48 509332858

WhatsApp +48 509332858

Opinie nt. firmy Charon

Ostatnio dodane opinie na temat działalności firmy CHARON ze strony firmypogrzebowe.info

  • Bardzo dziękuję w imieniu swoim i rodziny zmarłego firmie Charon za sprowadzenie zwłok z Anglii. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Natalia Kawka
  • Serdecznie dziękujemy Państwo za pomoc i transport zmarłej do Polski.
  • W imieniu swoim i rodziny dziękuję firmie za profesjonalne sprowadzenie ciała mojej mamy z Anglii do Szczecina. Mimo wielu problemów i czasem oczekiwaniem na transport polecam firmę w 100%. Pozdrawiam Iwona Szczęsna
  • Jest to najmilszy i najbardziej uprzejmy człowiek jakiego spotkałem w życiu! Usługi które wykonuje pan Mirosław nie dość że są wyjątkowo rzetelne to w dodatku w bardzo rozsądnych kosztach. Bardzo serdecznie polecam w.w. Pana Mirosława Tyl, jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do wyboru usług pogrzebowych z całego serca polecam. Nadmienię tylko że człowiek załatwił wszystko za mnie na odległość ponieważ jestem z PODKARPACIA to jest wyjątkowo profesjonalny w tym co robi. Firma https://bmsurma.com.pl/ u mnie na miejscu wzięła tyle samo pieniążków co Pan Mirosław a jedyne co miała zrobić to wstawić gotową Urnę do grobu i odsunąć płytę nagrobną. Także mieszkańcy SZCZECINA macie ZŁOTO nie samego człowieka !!! Jeszcze raz dziękuję Panie Mirosławie i pozdrawiam. PS Już po pochówku.
  • Więcej opinii na temat firmy CHARON znajduje się na stronie firmypogrzebowe.info

Copyright © 2019 CHARON Usługi Pogrzebowe Szczecin - Transport Zwłok Szczecin Rights Reserved.