Telefon całodobowy 0048 918854 773 lub +48 509332858

Zgodnie z ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych, okres w którym dopuszczalne jest przeprowadzenie ekshumacji w Polsce rozpoczyna się z dniem 16 października, a kończy w dniu 15 kwietnia.

Aby zorganizować ekshumację zwłok, należy udać się do Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Szczecinie. Na prośbę rodziny sanepid wydaje zgodę na przeprowadzenie ekshumacji w formie decyzji administracyjnej. Osobami uprawnionymi do złożenia wniosku o wydanie zgody jest wyłącznie najbliższa rodzina, stąd obowiązek ten ciąży każdorazowo na najbliższych osoby zmarłej i nie może go wykonać zarządca cmentarza lub zakład pogrzebowy. Wniosek o wydanie zgody na przeprowadzenie ekshumacji można pobrać tutaj.
Po przeprowadzeniu ekshumacji, szczątki mogą zostać pochowane w tradycyjny sposób w trumnie, jak również mogą zostać poddane kremacji. 
 
Zlecenia przeprowadzenia ekshumacji przyjmujemy przez cały rok z zastrzeżeniem, że  realizacja usługi ekshumacji może  się odbyć jedynie w terminach ustawowo określonych.
 
Każde zapytanie od Państwa traktujemy indywidualnie, prosimy o podanie niezbędnych do wyceny danych, a następnie przedstawimy Państwu ofertę, która najlepiej będzie Państwu odpowiadać.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie pytania związane z ekshumacją, prosimy o kontakt pod wskazane numery telefonów lub zapraszamy do jednego z naszych oddziałów.
Przeprowadzamy również ekshumacje międzynarodowe, czyli z obcego państwa do Polski. W tej kwestii prosimy o kontakt, gdyż w każdym kraju są inne przepisy.
 
Ekshumacja zwłok z zagranicy to bardzo złożona procedura, ponieważ w każdym kraju są inne przepisy i wykonanie ekshumacji w niektórych przypadkach jest nie,możliwe.
Koszt ekshumacji z zagranicy uzależniony jest od wielu czynników, dlatego zachęcamy państwa do kontaktu.
 

Ekshumacje zwłok Szczecin - Ekshumacje zwłok Międzynarodowe - Ekshumacja zwłok z zagranicy

Telefon Całodobowy

+48 508 692 713

91 885 47 73

Viber +48 509332858

WhatsApp +48 509332858

Opinie nt. firmy Charon

Ostatnio dodane opinie na temat działalności firmy CHARON ze strony firmypogrzebowe.info

  • Serdecznie dziękuje Panu Mirosławowi za bardzo sprawne załatwienie dokumentów i transportu mojej mamy do Polski. Dziękuje i polecam firmę jeżeli ktoś będzie musiał skorzystać z usług takiej firmy.
  • Dziękujemy firmie Charon za szybką realizację transportu ciała z Danii.
  • Serdecznie dziękuję firmie Charon za wysiłek który włożyli by pomóc sprowadzić moją siostrę z Niemiec. Jeszcze raz dziekuję Maria
  • Bardzo dziękuję w imieniu swoim i rodziny zmarłego firmie Charon za sprowadzenie zwłok z Anglii. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Natalia Kawka
  • Więcej opinii na temat firmy CHARON znajduje się na stronie firmypogrzebowe.info

Copyright © 2019 CHARON Usługi Pogrzebowe Szczecin - Transport Zwłok Szczecin Rights Reserved.